EVOTRIATHLON
Cykl imprez triathlonowych 2020

Komunikat

Drogi Zawodniku!

Z przykrością informujemy, że tegoroczna edycja Evotriathlon Kartuzy zaplanowana na 23.08.2020 zostaje przeniesiona na rok 2021. Niestety ograniczenie dotacji finansowych ze strony naszych partnerów, których dotknęły skutki pandemii oraz niska frekwencja na liście startowej, zmusiły nas do podjęcia tej trudnej decyzji.

Podobnie jak wcześniej zachęcamy do tego, żeby nie rezygnować ze startu i zostać z nami. Poniżej przedstawiamy opcje przeniesienia lub zwrotu wpisowego:

  • Zawodnik, który nie rezygnuje ze startu otrzyma w ramach swojej opłaty startowej bezterminowy voucher na udział w dowolnych zawodach z cyklu Evotriathlon w kolejnych latach. Na podstawie tego vouchera będzie możliwość rejestracji do ostatniego dnia przed startem wybranej imprezy. Ponadto w ramach rekompensaty każdy otrzyma rabat w wysokości 20% na wszystkie imprezy z cyklu EvoTriathlon;
  • Zawodnik może odsprzedać voucher startowy bez ponoszenia kosztów za przepisanie;
  • Zawodnik może ubiegać się o zwrot wpisowego bezpośrednio na konto, jednak ze względu na trudną sytuację, czas oczekiwania na środki będzie wydłużony.

W razie wyboru lub pytań dotyczących realizacji poszczególnych opcji prosimy o kontakt pod adresem scnd@sportevo.pl lub pod numerem telefonu 601304085.

Galeria

Kontakt

Pytania prosimy kierować na adres: scnd@sportevo.pl
lub numer telefonu: 601 304 085

Wolontariat

Dołącz do drużyny wolontariuszy i otrzymaj pakiet startowy na jedną z naszych imprez.