EVOTRIATHLON
Cykl imprez triathlonowych 2020

Komunikat

Drogi Zawodniku!

Z przykrością informujemy, że tegoroczna edycja Evotriathlon Gdańsk o Puchar Rektora AWFiS zaplanowana na 20.09.2020 zostaje przeniesiona na rok 2021. Niestety ograniczenie dotacji finansowych ze strony naszych partnerów, których dotknęła pandemia oraz niska frekwencja na liście startowej zmusiły nas do podjęcia tej trudnej decyzji.

Podobnie jak wcześniej zachęcamy do tego, żeby nie rezygnować ze startu i zostać z nami. Poniżej przedstawiamy opcje przeniesienia lub zwrotu wpisowego.

  • Zawodnik, który pomimo zmiany terminu chce wystartować w imprezie otrzyma w ramach rekompensaty rabat w wysokości 20% na wszystkie imprezy z cyklu EvoTriathlon lub na usługi treningowe w grupie Sportevo, a jego opłata zostanie przeniesiona automatycznie;
  • Zawodnik, któremu termin nie odpowiada może przenieść wpisowe na dowolna imprezę z cyklu EvoTriathlon bez konieczności dopłat, nawet jeśli wpisowe na daną imprezę jest wyższe;
  • Zawodnik może odsprzedać pakiet startowy bez ponoszenia kosztów za przepisanie;
  • Zawodnik może ubiegać się o zwrot wpisowego bezpośrednio na konto, jednak ze względu na poniesione koszty związane z organizacją imprezy czas oczekiwania na środki będzie wydłużony.

W razie wyboru lub pytań dotyczących realizacji poszczególnych opcji prosimy o kontakt pod adresem scnd@sportevo.pl lub pod numerem telefonu 601304085.

Galeria

Kontakt

Pytania prosimy kierować na adres: scnd@sportevo.pl
lub numer telefonu: 601 304 085

Wolontariat

Dołącz do drużyny wolontariuszy i otrzymaj pakiet startowy na jedną z naszych imprez.